eRiderowy Blog

Nowe eRidery

Kolejna seria eRiderów opuszcza nasz warsztat :) Tym razem kit w midzie na Bafang 750W i dwa zestawy na tylnym kole 700C ze sterownikiem KT48/40A plus silnik mxus 1,5 kW 
Czytaj dalej

Damskie wersje ekross na ramie vector strom

Zbudowaliśmy kolejne eBike na ukraińskiej ramie ekross vector storm (vector light). Tym razem wersja dla kobiet. Do konstrukcji użyliśmy naszych najnowszych kitów eRider KT48 (kolorowy display sterownik podaje nominał 20A a max. 40A) zasilanie na baterii 48V (13S9P sanyo GA) 30Ah. Koła 26" silnik 1,5kW (mxus 30H o nawój 7T) Zasięg powyżej 100km !
Czytaj dalej

W śląskim

  Zwiedzenie Beskidu Śląskiego i Małego na rowerze elektrycznym na ramie falcon v.2 Podgląd trasy pod linkiem : https://ayvri.com/scene/gdkzqv0rkz/ckal5cz1t00013b6831wa6kbo
Czytaj dalej

Nietypowy projekt finał :)

Zestaw do konwersji roweru elektrycznego BBS02 750W 48V. 5 programowanych trybów pracy z kolorowego wyświetlacza 500C. Silnik typu MidDrive posiada zębatą przekładnię o przełożeniu 32 i jest zamontowany centralnie w suport ramy z tyłu zębatka 24. Waga silnika ze sterownikiem to ok. 5 kg.  
Czytaj dalej

4 kołowiec na finiszu :)

Nie boimy się wyzwań nietypowych i efektem jednego z takich zleceń jest zelektyfikowanie czterokołowca ! Został zainstalowany silnik centralny Bafang 750W przy okazji testów dzieciaki miały mega zabawę :) 
Czytaj dalej

Veloce - Szybka włoszka

Po dwóch tygodniach intensywnej pracy nad nowym eBike od wykonania baterii w konfiguracji 20S17P na ogniwach Sanyo GA po skonfigurowanie komputera mpe w końcu jest długo oczekiwana konstrukcja roweru elektrycznego na nowej ramie :) 
Czytaj dalej

Paczka z drukarni

Od dzisiaj już nic nie będzie takie samo wchodzimy na wyższy poziom reklamy :) Każdy zakupiony u nas silnik kit czy ebike dostanie zgrabną nakleję z logiem naszego bloga.  
Czytaj dalej