eRiderowy Blog

Zwiedzanie okolicy na elektrykach

Szybki wypad na eRidery w teren. Przewagą małego lekkiego roweru jest jego zwinność w terenie. Lubisz swój rower to nie zastanawiaj się tylko instaluj do niego kit eRidera i zmieniaj go w eBike z nami lub samodzielnie :) To bardzo proste.
Czytaj dalej

Elektrykami na Kudłacze

Rowery elektryczne customowe złożone w eRider.pl na ramie falcon v2 z silnikami MXUS 5kW i QS205 oraz Kellys theos 250W z centralnym napędem Schimano.  Piątkowy wieczór pogoda dopisała więc ruszyliśmy na wycieczkę w teren zdobyć jedno z moich ulubionych miejsc czyli schronisko na Kudłaczach. Zrobiliśmy 45km po mocno wymagającym terenie. Rowery elektryczne pozwalają na pokonywanie takich odcinków w stosunkowo krótkim czasie i nie wymagają takiego wysiłku od jadącego bez wspomagania. Rama falcon…
Czytaj dalej

Niedziela z falconem

W końcu zawitała wiosna na dobre więc można było się wybrać na pierwszy wiosenny podjazd do schroniska Kudłacze. Piękna wymagająca trasa 43km pokonana na mocnym rowerze elektrycznym na ramie falcon v.2 to czysta przyjemność. Bateria w pakiecie 20S16P pozwala na pokonanie tej trasy bez większego wysiłku. Silnik Mxus 5kW w połączeniu ze sterownikiem Sabvoton jest świetnym rozwiązaniem jeśli chodzi o teren górzysty radzi sobie wyśmienicie z podjazdami nawet tymi bardzo stromymi.  zapraszam do…
Czytaj dalej

Lenny nowy falcon v.2 silnik SQ205 v3 Ferrofluid

Kolejna piękna maszyna zbudowana do zdobywania górskich szlaków :)  Bateria w pakiecie 20S17P, BMS LCD 100A i Sabvoton SVMC072150 Bardzo przyzwoicie się zbiera, mocy w teren wystarczająco! Nie miał to być kolejny monsterbike  tylko trochę większej mocy rower elektryczny, który poradzi sobie przyzwoicie w terenie. Tego typu rowery elektryczne idealnie nadają się na wycieczki górskie. Lenny już pierwszy szczyt w okolicy zdobył :)  Zobacz galerię: http://erider.pl/galeria/lenny-falcon-v2-sinik-…
Czytaj dalej

Falcon stworzony do wycieczek górskich

Wspaniała przygoda 42km w niełatwym terenie Beskidu wyspowego Dobczyce - Grodzisko - Ciecień - Szczyrzyc - Grodzisko - Kornatka - Dobczyce.  eBike pozwala pokonywać trasy i zdobywać szczyty które wdrapania z buta zajęłyby 2 dni w 4 godziny. Konstrukcja ramy falcon v.2 jest po prostu genialna. Dobrze dobrany osprzęt pozwala bezawaryjnie korzystać z tego wynalazku, jeśli marzysz o mocnym rowerze elektrycznym zapraszamy do kontaktu.  
Czytaj dalej

Kolejny zelektryfikowany

Założony kit 1kW na silniku MXUS w tylnej piaście pięknie się prezentuje na nowym ebiku naszego klienta. Witamy kolejnego eRidera w naszych szeregach :)  więcej zdjęć w galerii
Czytaj dalej

Kuga monsterbike falcon v2 z QS 273 i sabvoton 150A

Piękna maszyna w kolorach KTM zbudowana na ramie falcon v2 zasilana baterią 20S17P 76V sterownik Sabvoton 150A i wyświetlacz TFT. Jak to się mówi "będziesz Pan zadowolony" :)  Zobacz galerię: http://erider.pl/galeria/falcon-v2-b-mocny-rower-elektryczny.html Jesteś zainteresowany takim mocnym rowerem elektrycznym na ramie falcon v.2 lub innym mniejszym rowerem elektrycznym? Zadzwoń tel: 513 139 309 lub wyślij email sklep@erider.pl zbudujemy go dla Ciebie :)   
Czytaj dalej

Family eRider 1kW

Genialne rozwiązanie dla zmęczonego Taty pracą, dzieciak zadowolony i Raider również.  Zamontowany zestaw 1kW z baterią 18,2Ah będzie wspaniale wspomagał naszego nowego klienta.  Gratuluje samodzielnego montażu. Brawo !!
Czytaj dalej

Szczęśliwy właściciel :)

Kolejny szczęśliwy właściciel eRidera tym razem bateria montowana w miejsce bidonu z zestawem kit eRider 1kW 700C prezentuje się znakomicie na rowerze klienta. Piękna mocna bateria li-lon 20Ah będzie pomagała pokonywać długie wycieczki.   Rower prezentuje się jak przyczajona czarna pantera :)  mało kto wie jaka w nim drzemie siła.
Czytaj dalej

Śnieżnica zdobyta :)

Wyjazd na górę pod wyciąg zajął mi niecałe 8min od strony północnej. Zaliczyłem swój pierwszy w życiu singiel truck (zielona trasa) była mega frajda. Wrócę tam na pewno jeszcze i tym razem nowym torem pojadę. W sumie przejechałem 40km w niełatwym terenie, zapraszam do zapoznania się z filmem na youtube.
Czytaj dalej