eRiderowy Blog

Mieszko falcon v2

Nowa maszyna z baterią 20S17P 60Ah, Sabvoton 150A, silnik QS205 v.3 ferrofluid  Opona tył 19x100/70 Maxxis M7304F HARD Opona przód 26X3.0 H-580 FAT DH MTB FATBIKE Wonobieg 1S 16T Kierownica PRO FRS HR Amortyzator Rock Shox BoXXer Damper DNM RCP3 Durable Downhill MTB Zapraszamy do galerii Jesteś zainteresowany takim mocnym rowerem elektrycznym na ramie falcon v.2 lub innym mniejszym rowerem elektrycznym? Zadzwoń tel: 513 139 309 lub wyślij email sklep@erider.pl zbudujemy go dla Ciebie :) 
Czytaj dalej

Aplikacja

Aplikacja na telefon do nawigacji i wyszukiwania trasy dla rowerów nie koniecznie elektrycznych, która naprawdę mega wymiata i prowadzi przez genialne szlaki to OsmAnd polecamy :)  Strona producenta: https://osmand.net/ dzięki tej apce można trafić w tak fantastyczne miejsca jak poniżej w galerii.
Czytaj dalej

Turbacz na elektryku

Pogoda marzenie wiec zaplanowaliśmy wyjazd do schroniska na Turbaczu na naszych elektrycznych rowerach. Pierwszy w tym roku wyjazd na Turbacz, wystartowaliśmy z Koninek jechały trzy mocne rowery elektryczne zbudowane na customowej ramie falcon v2 oraz dwa rowery fabryczne. Podstawą takich wypraw to zgrana ekipa :) 
Czytaj dalej

Niedzielne popołudnie

Jak ja lubię tak spędzać niedzielę w terenie :) Pogoda ostatnio nie była łaskawa do jazdy na elektrycznych rowerach ale co to dla fachowców. Siadamy na nasze elektryczne rumaki i wpadamy w teren górzysty i mocno błotnisty po tygodniowej ulewie.  Nie wiemy kiedy a 60km w terenie się zrobiło. Jest to mega wyzwanie dla niejednego rowerzysty ale jak masz wspomaganie to ogranicza Cię jedynie fantazja i pojemność baterii :) .
Czytaj dalej

eRider na YouTube :)

Zrobiliśmy mała reklamę naszej działalności związanej z elektrycznymi rowerami i wypuściliśmy film na YouTube :) zapraszamy do oglądania. 
Czytaj dalej

Zwiedzanie okolicy na elektrykach

Szybki wypad na eRidery w teren. Przewagą małego lekkiego roweru jest jego zwinność w terenie. Lubisz swój rower to nie zastanawiaj się tylko instaluj do niego kit eRidera i zmieniaj go w eBike z nami lub samodzielnie :) To bardzo proste.
Czytaj dalej

Elektrykami na Kudłacze

Rowery elektryczne customowe złożone w eRider.pl na ramie falcon v2 z silnikami MXUS 5kW i QS205 oraz Kellys theos 250W z centralnym napędem Schimano.  Piątkowy wieczór pogoda dopisała więc ruszyliśmy na wycieczkę w teren zdobyć jedno z moich ulubionych miejsc czyli schronisko na Kudłaczach. Zrobiliśmy 45km po mocno wymagającym terenie. Rowery elektryczne pozwalają na pokonywanie takich odcinków w stosunkowo krótkim czasie i nie wymagają takiego wysiłku od jadącego bez wspomagania. Rama falcon…
Czytaj dalej

Niedziela z falconem

W końcu zawitała wiosna na dobre więc można było się wybrać na pierwszy wiosenny podjazd do schroniska Kudłacze. Piękna wymagająca trasa 43km pokonana na mocnym rowerze elektrycznym na ramie falcon v.2 to czysta przyjemność. Bateria w pakiecie 20S16P pozwala na pokonanie tej trasy bez większego wysiłku. Silnik Mxus 5kW w połączeniu ze sterownikiem Sabvoton jest świetnym rozwiązaniem jeśli chodzi o teren górzysty radzi sobie wyśmienicie z podjazdami nawet tymi bardzo stromymi.  zapraszam do…
Czytaj dalej

Lenny nowy falcon v.2 silnik SQ205 v3 Ferrofluid

Kolejna piękna maszyna zbudowana do zdobywania górskich szlaków :)  Bateria w pakiecie 20S17P, BMS LCD 100A i Sabvoton SVMC072150 Bardzo przyzwoicie się zbiera, mocy w teren wystarczająco! Nie miał to być kolejny monsterbike  tylko trochę większej mocy rower elektryczny, który poradzi sobie przyzwoicie w terenie. Tego typu rowery elektryczne idealnie nadają się na wycieczki górskie. Lenny już pierwszy szczyt w okolicy zdobył :)  Zobacz galerię: http://erider.pl/galeria/lenny-falcon-v2-sinik-…
Czytaj dalej