eRiderowy Blog

Kuga monsterbike falcon v2 z QS 273 i sabvoton 150A

Piękna maszyna w kolorach KTM zbudowana na ramie falcon v2 zasilana baterią 20S17P 76V sterownik Sabvoton 150A i wyświetlacz TFT. Jak to się mówi "będziesz Pan zadowolony" :)  Zobacz galerię: http://erider.pl/galeria/falcon-v2-b-mocny-rower-elektryczny.html Jesteś zainteresowany takim sprzętem zadzwoń 513 139 309 lub wyślij email sklep@erider.pl  
Czytaj dalej

Family eRider 1kW

Genialne rozwiązanie dla zmęczonego Taty pracą, dzieciak zadowolony i Raider również.  Zamontowany zestaw 1kW z baterią 18,2Ah będzie wspaniale wspomagał naszego nowego klienta.  Gratuluje samodzielnego montażu. Brawo !!
Czytaj dalej

Szczęśliwy właściciel :)

Kolejny szczęśliwy właściciel eRidera tym razem bateria montowana w miejsce bidonu z zestawem kit eRider 1kW 700C prezentuje się znakomicie na rowerze klienta. Piękna mocna bateria li-lon 20Ah będzie pomagała pokonywać długie wycieczki.   Rower prezentuje się jak przyczajona czarna pantera :)  mało kto wie jaka w nim drzemie siła.
Czytaj dalej

Śnieżnica zdobyta :)

Wyjazd na górę pod wyciąg zajął mi niecałe 8min od strony północnej. Zaliczyłem swój pierwszy w życiu singiel truck (zielona trasa) była mega frajda. Wrócę tam na pewno jeszcze i tym razem nowym torem pojadę. W sumie przejechałem 40km w niełatwym terenie, zapraszam do zapoznania się z filmem na youtube.
Czytaj dalej

Gniewko lubi górki

Niedziela i wolne popołudnie wiec siadam na Gniewka i w teren.  30km w 2h i zwiedzamy dalej okolice i nie zdobyte do tej pory szlaki Beskidu wyspowego.
Czytaj dalej

Majówka z elektrykiem

Wyśmienita pogoda w długi weekend majowy pozwoliła nam na penetrację okolicy górskimi traktami po Beskidzie wyspowym gdzie eRider sprawdził się znakomicie. Zdobyliśmy szyty takie jak Grodzisko, Ciecień oraz Lubomir. Odwiedziliśmy także schronisko na Kudłaczach.  Jest moc w elektryku - MEGA FUN !  
Czytaj dalej

Sobota w terenie

Piękna pogoda i mega wycieczka do Szczyrzyca z Dobczyc przez Grodzisko - drogowskazy z czasem dla pieszych w net powinny mieć jeszcze czas dla ebika ;) 
Czytaj dalej

Polatane

Testy 1000W sinika na eRiderze wypadły bardzo pozytywnie w niecałe 2h zrobiłem trasę która zajęłaby mi na normalnym rowerze jakieś 6h i mega byłbym zmęczony. eRidera i jego wspomaganie to cudowna sprawa a najlepsze są miny kierowców którzy na podjazdach nie potrafią Cię wyprzedzić 😁 1kW jest the best. Jedna podstawowa zasada eRidera "Ma być mega wygodny" i taki właśnie jest eRider !
Czytaj dalej