Rockrider & Tongsheng TSDZ8

Dodane przez admin -
Rockrider & Tongsheng TSDZ8

Konwersja roweru Rockrider na elektryczny z wykorzystaniem napędu Tongsheng TSDZ8 i baterii 48V o pojemności 15Ah to świetny sposób na ulepszenie tradycyjnego roweru górskiego. Dodanie wspomnianego napędu oraz odpowiednio dobranych komponentów elektrycznych pozwala na zwiększenie jego funkcjonalności i komfortu jazdy w różnorodnym terenie.

Korzyści z konwersji roweru Rockrider:
Większa moc i zasięg: Dzięki baterii 48V 15Ah i silnikowi Tongsheng TSDZ8 rower zyskuje na mocy i zasięgu, co jest szczególnie istotne w trudniejszym terenie.
Naturalne wrażenia z jazdy: Czujnik nacisku na pedały zapewnia płynne dostosowanie mocy silnika do siły pedałowania, co jest wygodne i intuicyjne, zwłaszcza na stromych podjazdach.
Ochrona napędu: Czujnik zmiany biegów chroni napęd przed uszkodzeniami w wyniku dynamicznej zmiany biegów, co jest ważne w rowerach górskich podczas intensywnej jazdy.
Personalizacja doświadczenia jazdy: Użytkownik może dostosować poziom asysty silnika do własnych potrzeb, co umożliwia personalizację doświadczenia jazdy.

Tak przeprowadzona konwersja znacząco zwiększa użyteczność roweru Rockrider, czyniąc go bardziej wszechstronnym i przystosowanym do różnych warunków terenowych.

 

Ostatnio dodane